گارانتی

نیکاب تنها ارائه دهنده دستگاه آبسردکن با تکنولوژی آنتی باکتریال و فود گرید

گارانتی دو ساله محصولات

این دستگاه پس از نصب و راه اندازی به مدت ۲۴ ماه ضمانت و خدمات پس از فروش دارد و در مدت گارانتی، این شرکت موظف است بدون دریافت وجهی دستگاه را تعمیر نماید برای فعال سازی گارانتی وسهولت درمراحل راه اندازی محصول. شماره تماس با ذکر نام شهر و ادرس دقیق محل نصب دستگاه خودرا به شماره مندرج دربرگ گارانتی پیامک بفرمایید مشتریان گرامی، شما می توانید از طریق شبکه های مجازی انتقادات و پیشنهادات خود را به این شرکت منتقل نمایید. و همچنین کارشناسان این شرکت از طریق شماره ۰۹۱۰۰۷۱۰۳۱۳ پاسخگوی شما عزیزان می باشند

ارائه این برگ با مشخصات کامل آن جهت استفاده از مزایای گارانتی و ضمانت الزامی است ضمانتنامه فقط شامل نقص فنی ناشی از تولید و قطعات مورد استفاده در دستگاه از طرف تولیدکننده است که به تشخیص کارشناسان این شرکت تائید میگردد حمل و نقل دستگاه اب سرد کن بصورت افقی منجر به رفتن روغن کمپرسور به داخل کنداسور می شود که باعث خرابی دستگاه می شود عیب‌های ناشی از تولید به عهده این شرکت است و کلیه معایب و نقایص و آسیب‌هائی که در اثر آب و آتش، نوسانات برق و مواد شیمیائی و دستکاری تحت هر عنوان به غیر از متخصصین این شرکت و افرادی غیر از نماینده قانونی این شرکت بوجود آمده باشد شامل این گارانتی نیست حمل دستگاه به تعمیرگاه به عهده خریدار است ضمانتنامه فاقد مهر فروشنده و تاریخ، مطابق با فاکتور فروش و درج مشخصات کامل در این فرم از درجه اعتبار ساقط است.

استراتژی و چشم انداز 5 ساله پنجم

گروه صنعتی نیکاب با بیش از ده سال سابقه یکی از مجهزترین تولیدکنندگان آبسردکن می باشد. نیکاب با مجهزترین ماشین آلات، آبسردکن هایی با کیفیت بالا و آپشن های متنوع برای شما به ارمغان می آورد.